מודדים אקספרס

המלצות ופירגונים

רכשנו לא מזמן שטח לבניה והתבקשנו מהאדריכל לחפש מודד על מנת לבצע מדידת קרקע בכדי להבין את הגודל המדובר ולבנות לפי הזכויות. הגענו אל 'מודדים אקספרס' ממש במקרה, דרך חיפוש בגוגל. ביצעו את המדידה על הצד המקצועי ביותר ובזמן! גם המחיר הוגן מאוד, שאפו.
Review
אריק סנדרוסי
לפני שבועיים
החלטנו לשפץ קצת את הבית והיינו חיבים לעשות מדידת בית לפני שיפוץ וקיבלנו המלצה מהאדריכלית לבדוק עם חברת מודדים לביצוע המדידה. לאחר שיחה קצרה התרשמנו לטובה והזמנו מדידת פנים, תוך יומיים שלושה כבר התכנית הייתה מוכנה ונשלחה למעצבת הפנים להמשך העבודה. תודה רבה.
Review
נטלי רוזן
לפני חודש
אנחנו גרים במושב ויש לנו משק חקלאי והכל היה ממש מסובך מבחינת החלוקה. חיפשנו חברה שיודעת לבצע תצ"ר וגם רישום פרצלציה. לאחר כמה המלצות מחברים במושב שגם ביצעו דרכם את העניין החלטנו להזמין אותם להצעת מחיר, אציין שנתנו הצעה מעולה וטובה ביחס לחברות אחרות וסגרנו איתם.
Review
רז מיכאל
לפני 4 חודשים
חיפשתי מהנדס מדידות בגוגל לביצוע מדידת קרקע להיתר בניה, בין כל החברות שקיבלתי מהן הצעות של מודדים אקספרס הייתה האטרקטיבית ביותר, הזמנתי אותם לבצע את המדידה וסגרנו עסקת חבילה על שאר המדידות עד לקבלת טופס 4. מרוצה מהשירות והמקצועיות. תודה רבה ממליץ בחום!
Review
אורי בן חמו
לפני 7 חודשים
ביצעו עבורי כמה מדידות לצורכי ארנונה עקב חשד לגביית תשלום גבוה מצד העירייה. העבודה הייתה מדויקת וכמובן קבילה מבחינת החוק. בזכותם חסכתי אלפי שקלים ששולמו שלא כחוק. מודה לכם מאוד ותמשיכו לתת שירות מקצועי ואמין, אלופים!
Review
שלום מיכאלשווילי
לפני כשנה
קיבלנו בית בירושה מתוך משק חקלאי גדול ועל מנת לעשות לו שמאות והערכת מחיר חיפשנו מודד. נתקלתי בפרסום על שירותי המדידה והתרשמתי לטובה. ביצעו את המדידה בצורה אדיבה ומקצועית. המחיר היה סביר, סה"כ מרוצה. תודה רבה
Review
יונתן
לפני כשנתיים
חישפתי חברה שיודעת לעשות הכנת תשריט בית משותף והגעתי אליהם. לאחר שיחה קצרה וקבלת הצעת מחיר החלטתי לסגור איתם. התהליך קרה בצורה מהירה ואחריות מקצועית מצד מודדים אקספרס. כל שנותר להגיד לכם תודה רבה. אתם נפלאים!
Review
אסתר ישראלוף
לפי כ-3 שנים
הגעתי דרך האיטרנט חיפוש מודד מוסמך ומומלץ. הצטרכנו למדוד את הבית עקב חריגות בניה ואיומי תביעה מצד המועצה. לקחו מחיר זול ביחס למתחרים. אז תודה רבה על העזרה והשירות המהיר והסופר מקצועי! ישר כח ובהצלחה רבה.
Review
טל צדקיאל
לפני כ-4 שנים
5/5 - (33 דירוגים)