מודדים אקספרס

חברת מדידות בצפון

✔️ חברת מדידות בצפון – מודדים מוסמכים

☑️ מומחים בכל סוגי המדידות

✔️ כולל אחריות על העבודה.

☑️ ייעוץ טלפוני חינם עם נציג מטעמנו.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי.

☑️ להצעת מחיר מחברת מדידות בצפון:

הזמינו מודד עכשיו: 077-8043050

באופן פשוט חברת מדידות בצפון היא מי שמאגדת תחתיה שורה של מודדים מוסמכים שתפקידם מסתכם במדידות של קרקע, של בניינים, שימוש בידע מתמטי, סטטיסטי, מכשירים מקצועיים ועוד עבור קביעת גודל השטח. חברת מדידות בצפון שלא מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר, כלומר, לא נותנת מידע מדויק במקרים שונים, עלולה להביא לשורה של תקלות שסופן לעלות לא מעט כסף.

כך שבראש ובראשונה אין חשוב מבחירה מושכלת של חברת מדידות מקצועית בצפון שתאפשר לכם ולבעלי המקצוע הנוספים איתם אתם עובדים, לקבל את המידע שאתם צריכים במדויק. מה התחומים השונים בהם ניתן להיעזר בשירותים של חברת מדידות, מה המחירים ואיך תדעו לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר, את כל זה נסקור בהרחבה במאמר הבא.

למה צריך סיוע של חברת מדידות בצפון?

מדידות הנדסיות הן לא רק חשובות כדי לדעת כמה מטרים של שטיח אנחנו מעוניינים לשים בבית, אלא הרבה פעמים אנחנו מדברים על מה שעוזר לאדריכל להחליט איך המבנה יראה בסופו של דבר גם ברמה העיצובית וגם ברמה הטכנית, חברת מדידה היא האמונה לתת את המידע הזה.

כלומר, מה התנאים שאנחנו צריכים עבור שורה של פעולות. בין אם מדובר על חיזוק של הבניין, על שיפוץ כזה או אחר וכן הלאה. חברת מדידות בצפון היא מי שיכולה לשלוח מודד מוסמך שיבצע את העבודה בכלים מתקדמים. חברת מדידות בצפון חייבת לבצע בכל פעם מחדש את העבודה על הצד הטוב ביותר כדי שבסופו של דבר התוצאות ידברו בעד עצמן.

אסור לזלזל בבחירה של חברות מדידה בצפון

חברת מדידות בצפון נותנת מענה רחב בכל מיני נושאים ותתי נושאים בתחומים שונים, החל מחוות דעת משפטית לאור סכסוך בין שכנים על גודל השטח וכלה בליווי של תהליך בניה על כל המשתמע מכך, מבקשת תיק מידע להיתר ועד למתן חוות דעת עבור קבלת טופס 4 מטעם העירייה.

לבאים מהחוץ נדמה לא פעם כאילו חברת מדידות היא לא מי שעושים עבודה מורכבת מדי, הרי מה הבעיה לקחת מכשיר מדידה ולמדוד? מה שלא מבין מי שמסתכל מהחוץ הוא שהעבודה של חברת מדידות בצפון כוללת בין היתר רכישה של כלים מתקדמים על מנת להבטיח שהמדידה תעשה בצורה יעילה וטובה, כמו גם קניה של ידע.

מי שהופך טכנאי מדידות מקצועי בצפון צריך לרכוש ידע בסטטיסטיקה, גיאודוזיה, מתמטיקה, הנדסה ועוד. שכן עבודה לא נכונה של חברות מדידה היא מה שמסתכם בסופו של דבר בהרבה מאוד כסף. אם למשל חברת מדידות לא תמדוד נכון את גודל הנכס, הלקוח ישלם תשלום עודף לעירייה עבור ארנונה, אם חברת מדידה תטעה במדידה של גודל השטח, הבניין לא יבנה בצורה נכונה, הליקוי עלול לעלות לא מעט כסף ליזם או לבעל הנכס.

חשוב לזכור כי אנחנו חיים בעידן מתקדם בו טכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר. חברת מדידות מקצועית חייבת לעמוד בקצב וחייבת להיות עם הציוד המקצועי והמתקדם ביותר כל הזמן.

חברות מדידה בצפון

אנחנו מתחילים את התהליך בעזרת תכנית מדידה

הדבר הראשון שאותה חברת מדידות בצפון צריכה לעשות זה להחליט מה תכנית המדידה. חברת מדידה צריכה להחליט מה השלבים השונים שיאפשרו את המדידה המדויקת ואיך בדיוק אותו מודד מוסמך מתכוון לבצע את העבודה. כאשר אנחנו מדברים על תהליך של מדידות אנחנו מדברים בגדול על כמה חלקים של אותה הפעולה:

מדידה של השטח

כאשר אנחנו מדברים על חברת מדידה שבודקת מידות של בית פרטי למשל, אנחנו חייבים להבין את תנאי הקרקע כדי לדעת איפה בדיוק אנחנו עומדים. רק אחרי שיש בידינו את המפה הטופוגרפית המלאה אנחנו יכולים בכלל לגשת ולהבין איך הכי נכון לנהל את תהליך העבודה.

אל תשכחו, במדידת קרקע כל פרט כאן חשוב וממש יקר ערך כדי שנוכל להבין מה בדיוק הדברים אותם אנחנו צריכים לעשות כדי להגיע, בסופו של דבר, לכדי תכנית מדידה טובה ואמינה שתיתן לנו את המענה שאנחנו צריכים אותו חברת מדידה היא מי שתבואו אליה בטענות במידה וביצעתם החלטות שגויות נוכח מידע כוזב.

מתן חוות דעת על הפרויקט עצמו

המטרה של המודד המוסמך בשלב הזה הוא ללוות את הפרויקט ולראות שאין חריגות. כאמור, יכול להיות מצב בו חברת מדידות בצפון מבצעת מדידה עבוד שיפוץ של בית לצורך העניין או על מנת לבצע מדידת נכס לצרכי ארנונה. זה יכול לקרות. בגדול, בדרך כלל, כאשר אנחנו מדברים על פרויקטים של בניה ממש, אנחנו מדברים על מה שהוא מדידה לצורך מתן תכניות מדידה לאורך הפרויקט פשוט כדי שכל הגורמים ידעו שהם עובדים כמו שצריך.

זו עוד סיבה לחשיבות הגדולה כל כך שיש לאותה חברת מדידה חיצונית. משום שכאשר מודד מוסמך מופקד על העבודה אתם יכולים לדעת בוודאות איפה אתם עומדים. הרבה פעמים כאשר משאירים בידיים לא מקצועיות מספיק את העבודה, התוצאה היא בניה לא טובה ולא נכונה של הפרויקט מה שמטבע הדברים מוביל לשורה ארוכה של עיכובים ולהפסד של זמן וכסף.

תהליך מתן התכניות

התכניות והתרשימים אותם נותנת חברת מדידה הם מאוד מהותיים. הן משום שאתם רוצים להיות בטוחים כי אתם יוצרים פרויקט נכון ואיכותי, כזה שמתנהל בדיוק על פי הכללים ועל פי מה שקיוויתם להשיג. באותה הנשימה המטרה היא גם להיות עם כל המסמכים כדי שבכל מקרה של סכסוך משפטי זה או אחר, מה שלצערנו כמובן קורה בענף הבניה כל הזמן, אתם תהיו בטוחים כי אתם נמצאים על הצד הטוב של המפה בסופו של דבר

מה המחיר של עבודה של חברת מדידה בצפון?

הרבה פעמים באמת עולה השאלה מה בדיוק המחיר של עבודה של חברת מדידות בצפון. התשובה לכך היא תשובה מורכבת. קודם כל, משום שאתם כבר יכולים לראות כי העבודה היא למעשה לא רק לבצע את המדידה וללכת הביתה. אנחנו מדברים בגדול על עבודה הכוללת מספר שלבים כדי להגיע לתוצאה הרצויה בסופו של דבר. 

לכן הרבה פעמים, הצעת מחיר מודד לא תהיה פשוטה ותכלול סעיף אחד בלבד. אנחנו מדברים על מחירון מודד מוסמך שבאופן טבעי פשוט חייב לכלול כל מיני חלקים כדי שאנחנו נוכל להבין ולדעת בצורה טובה מה קורה בכל פעם. העבודה של חברת מדידות למעשה מלווה אתכם לאורך כל התהליך, ממש כל הזמן.

אגב, כמה עולה מודד מוסמך? זו שאלה שאנחנו חייבים לענות עליה, כמובן, לצד הבנה טובה יותר של הנתונים. באיזה סוג של בית או מבנה מדובר, מה כל הפרטים שאנחנו צריכים לדעת וכן הלאה. רק היכרות עם כל הפרטים תעזור לנו להבין באמת איפה אנחנו עומדים בסופו של דבר.

מה שכן אפשר להגיד הוא שלא מדובר על סכומים גבוהים מאוד כאשר מדובר על ענף הנדל"ן. כאשר אתם פונים לסיוע של חברת מדידות בצפון מטבע הדברים אתם יכולים לראות איך המחיר עבור העבודה יורד. שכן חברת מדידות, היא מי שיש לה יותר כוח ולכן יכולה לשחק עם המחיר ולתת לכם אלטרנטיבות טובות יותר בסופו של דבר.

אתם רוצים לבחור חברת מדידות מקצועית וטובה בצפון

אמנם חוקי הבניה בישראל לא משאירים הרבה מקום לדמיון. אנחנו מודעים היטב לכל הדרישות שעלולות לעיתים להישמע לגמרי הזויות. אבל האמת, כאשר אנחנו מסתכלים על הדברים כהווייתם אנחנו חייבים להודות כי מדובר על מה שבאמת צריך להתייחס אליו בכובד ראש. בסופו של דבר, רק חברת מדידות בצפון טובה ומקצועית תוכל להבטיח כי עבודת הבניה שאתם אמונים עליה תיעשה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. יציאה לדרך בלי ביצוע נכון של כל שלבי ההכנה, זה מה שבסופו של יום עלול לפגוע רק בכם.

מה כוללת עבודה של חברות מדידה בצפון?

כדי להבין טוב יותר את השירות אותו נותנות חברות מדידה, חשבנו לפרוט את התחומים בהם אלו נדרשות.

חברות מדידה נותנות שירות בכל הנוגע לארנונה

מדידת שטח דירה זה רק פסיק מהעבודה של חברות מדידה בתחום הארנונה. חברת מדידות בצפון היא זו שתפקידה להגדיר מה השטח בו מתגורר בעל הנכס או הדייר מה שיביא בסוף את העירייה לקבוע מה יהיה סכום הארנונה אותו המשפחה תידרש לשלם.

תשריט בית משותף

כדי שיירשם בטאבו למי שייך כל חלק בבניין יש ליצור תשריט בית משותף. התשריט צריך להיות צמוד להיתר

ומדובר על טופס אותו ממלאים מטעם משרד המשפטים. אפשר לערוך את הטופס באופן מקוון אבל כדי לדעת בדיוק מה השטח של כל אחד, לשם כך יש צורך בעבודה של חברת מדידות בצפון שתבצע את העבודה. הרבה פעמים חברות מדידה הן אלו שנותנות חוות דעת משפטית במקרים הללו, כך שגם לזה נכון להתייחס בכובד ראש.

חברת מדידות בצפון ותהליך הבניה

ישראל היא מדינה בה בירוקרטיה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך בניה. חברת מדידות היא הרבה פעמים גורם חשוב מאוד שבלעדיו אי אפשר לצאת לשום תהליך בניה. במקרה הזה אגב, מודד מוסמך מומלץ הכרחי משום שמדובר על תהליך מורכב וכזה הדורש יד מיומנת. אבל לפני שנדבר על אלו, נדבר על ארבעה נקודות לאורך תהליך בניה בה יש צורך בשירות של חברת מדידות בצפון:

ראשית, חברת מדידות נותנת מסמכים שיוגשו בבקשת מידע להיתר

כל תהליך בניה בארץ מחויב במתן אישור של הרשויות המתאימות. תיק מידע להיתר הוא המקום בו היזם מאגד את המידע הרלוונטי עבור הרשות המוניציפלית על מנת שזו תאשר את התכנית שלו. חברת מדידות היא זו שנותנת את המידע על השטח בכל היבט. בין אם מדובר על הטופוגרפיה של השטח, הגודל שלו ועוד. כמובן שלשם כך על חברת מדידות להיעזר באנשי מקצוע מעולים הנעזרים בתחומי ידע אותם ציינו קודם, גיאודוזיה, סטטיסטיקה, מתמטיקה, הנדסה ועוד. המטרה היא לתת לרשות המוניציפלית כמו גם לאדריכל בצפון בהמשך את כל הידע שיאפשר לו ליצור תכנית בניה שתתאים לנתונים בשטח באופן מלא.

חשוב לשים לב לכך שיש להזמין משרד מדידות לאחר שבחרתם אדריכל, שכן תוקף תכנית מדידה הוא עבור שישה חודשים מרגע ביצוע העבודה. זאת משום שעלולים לחול שינויים לא צפויים שעלולים לשבש את תכנית הבניה שנוצרה עבור מדידה ישנה מדי.

בשלב השני חברת מדידות תוציא את התכנית מהכוח אל הפועל

עם היציאה לשטח, לאחר קבלת כל האישורים, על חברת מדידות בצפון ללוות את תכנית הבניה ולהבטיח כי המבנה ממוקם בנקודה הנכונה. חברות מדידה בצפון שולחות במרבית המקרים אנשי מקצוע שיסמנו את השטח ויאפשרו לעובדים להתחיל במלאכתם.

המדידה השלישית היא בחינה של יסודות המבנה

כדי להבטיח כי העבודה אכן מתבצעת בצורה נכונה חברות מדידה בצפון שולחות עוד איש מקצוע שיבחן את מיקומם של היסודות. כאמור, כל תקלה שמגלים אותה בדיעבד היא מה שבסופו של דבר יביא לליקוי שיעלה כסף. לכן חשוב כל כך לבצע את המדידה בצורה מושכלת מתוך הבנה כי לכל טעות יש משקל וכי יש לנהוג בזהירות מירבית.

מדידה רביעית לצורך קבלת אישור עבור טופס ארבע

כדי שיינתן היתר כניסת דיירים לבניין על חברות מדידה בצפון לשלוח את מי שתפקידו לראות כי קיימת התאמה בין המצב בשטח ובין מה שאושר בתכנית המקורית. כאן אנחנו כמובן לא מדברים על מה שתפקידו למנוע תקלה, אבל בכל זאת מדובר על שירות חשוב והכרחי שיבטיח כי הבניין או הנכס ישמשו בסופו של דבר למגורים הלכה למעשה.

אמנם מדובר במה שהמדינה עצמה מחייבת כל מי שמעוניין לבנות בשטחה. אבל, עם זאת, אנחנו מדברים על שירות הכרחי שמטרתו לשמור עליכם מפני טעויות שעלולות להיגרם לאורך התהליך.

הצעת מחיר מודד בצפון

למה אנחנו מדברים על הצעת מחיר מודד ופחות על מחירון מודד מוסמך? בייחוד משום שמדובר על תהליך ארוך בדרך כלל, כמו שניתן לראות, כך שכאשר בוחרים חברות מדידה בצפון עבור תהליך שנוגע לתחום הבניה אנחנו מדברים על ספקטרום רחב של מחירים ועל הצעות מחיר שבדרך כלל יפרידו בין העבודה המשרדית לעבודה בשטח.

רק נגיד כאן בסוגריים כי העבודה הרבה פעמים מלווה בשימוש בטכנולוגיות חדשות ובאנשי מקצוע מעולים שעברו הכשרה מקיפה כדי לתת לכם שירותי מדידה. כך שהרבה פעמים, כדי למנוע תקלות שנוצרו בעקבות רשלנות של מי שלא מנוסים ומיומנים בתחום, כדאי לשלם את הכסף הנוסף ולהבטיח שירות מעולה.

ככלל נאמר שהמחיר ינוע בין 250-300 שקלים לשעה, תלוי במקרה כמובן.

חברת מודדים אקספרס כאן עבורכם!

'מדידות אקספרס', החברה שלכם לביצוע של מדידות מקצועיות מההתחלה ועד הסוף. בין שירותינו תמצאו: מדידות להיתר בניה, טכנאי מדידות בצפון, רישום פרצלציה, מודד מוסמך מומלץ ועוד. אנחנו, חברת מדידות בצפון המתמחה בתחום כבר חמש עשרה שנים. בתור חברת מדידה מקצועית אנחנו כמובן נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי להבטיח, ממש כל פעם מחדש, שאנחנו מבצעים את העבודה שלנו כמו שצריך ושבראש ובראשונה אנחנו נותנים לכם את הנתונים שאתם צריכים.

חברת מדידה היא מי שצריכה לאפשר לכם לבצע את תכנית הבניה על הצד הטוב ביותר שלה. אם אנחנו לא ניתן לכם את המענה המקצועי הדרוש, מי ייתן? בתור חברת מדידה מקצועית זו המקצועיות שלנו וזה מה שאנחנו חורטים על דגלנו כל יום מחדש.

מודד מוסמך הוא מי שלמד, קיבל את ההכשרה המקיפה כמו גם את ההסמכה של משרד הבינוי והשיכון שהסמיכו אותו להפוך מודד מוסמך. העבודה של מודד מוסמך הרבה פעמים נראית תמוהה למביטים מן החוץ. יש מי שחושבים כי מדובר בעוד שירות עליו יש לשלם בענף הבניה, כאילו היה זה מס כזה או אחר.

כדי לבצע למעשה כל פרויקט הנדסי בצורה נכונה אנחנו צריכים לקחת את המידות של המקום בו אנחנו מעוניינים להקים את הפרויקט מה שעושה כמובן חברת מדידה מקצועית.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

שאלה נפלאה! אנו מבצעים את כל סוגי המדידות:

  • מדידות ארנונה
  • מדידות להיתר בניה
  • מדידות קרקע
  • מדידות פנים
  • רישום פרצלציה
  • תשריט בית משותף
  • תצ"ר ועוד…

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר 077-8043050 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

למעבר לחלק מסוים בעמוד זה
Picture of מודדים אקספרס
מודדים אקספרס

חברת מדידות המספקת את כל סוגי המדידות בפריסה ארצית, בעלת וותק של 15 שנים וניסיון רב במבחר פרויקטים.

שירותים נוספים

מודד מוסמך חוות דעת

עדי זוארץ
עדי זוארץ
לפני שבועיים
קרא עוד
חיפשתי בעל מקצוע המתמחה ברישום פרצלציה והגעתי למודדים אקספרס שנתנו מענה מקצועי וביצעו את כל התהליך בצורה נהדרת כולל ליווי של עו"ד. תודה רבה עזרתם לי מאוד!
שמואל אלבז
שמואל אלבז
לפני חודש
קרא עוד
חיפשתי מודד מוסמך ואיכשהו הגעתי אליהם. תודה רבה לחברת מודדים אקספרס שביצעו לי את המדידה בזמן ובמדויק, ממליץ בחום, עשו עבודה מצוינת ובמחיר הוגן.
אלי לייבוביץ'
אלי לייבוביץ'
לפני 3 חודשים
קרא עוד
עקב סכסוך שכנים מתמשך הייתי צריך לבצע מדידה מחודשת על מנת לדעת מה גודל שטח הבית. הזמנתי מודד והגיע בזמן עם ציוד מקצועי וחדיש ביצע את המדידה בזריזות וכבר יומיים אחרי קיבלתי את המסמך של המדידה. תודה רבה עשית אחלה עבודה, ממליץ מאוד.
שירי גולד
שירי גולד
לפני שנה
קרא עוד
לקראת שיפוץ דירה שהיינו צריכים לבצע נתבקשנו מהמעצבת לבצע מדידת פנים לבית כדי שהיא תוכל לעצב בהתאם למידות. הזמנתי מודד דרככם והכל הלך מצוין, גם המחיר היה הוגן ביחס לאחרים, סה"כ מרוצה מאוד. תודה רבה.
הקודם
הבא

צור קשר

מחפשים חברת מדידות?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

5/5

אזורי שירות נוספים

מידע חשוב ומעניין