מודדים אקספרס

מודד בתים

חברת 'מודדים אקספרס' מציעה שירותי מדידה בכל רחבי הארץ. מדידת בית היא מה שיש לו לא מעט השלכות, אנחנו, בחברה, מודעים לזה היטב. בזכות חמש עשרה שנים של עבודה ועשייה בתחום, המודדים שלנו פיתחו מיומנות מרשימה, כזו שמעצימה את היכולות שלהם. כך שבשילוב עם מכשור מתקדם, אנחנו יכולים להיות גאים ולהגיד בפה מלא, 'מודדים אקספרס' עומדים בחוד החנית של תחום המדידות וממשיכים קדימה בכל יום מחדש. אם אתם מחפשים מודד מוסמך לבתים, אנחנו נשמח להיות לכם לעזר בכל עניין.

מה תפקידו של מודד בתים בתהליך מדידת בית?

מדידת בתים היא פעולה שיש לה הרבה השלכות לטווח הארוך. מודד בתים הוא מי שכמובן, בהתאם לשמו, מודד את שטח הבית. אבל, על פניו זה אולי נשמע פשוט, אבל האמת היא כי מדידת בית היא עבודה מורכבת עם הרבה יותר השלכות ממה שנדמה לכם. פשוט משום שבתהליך של מדידות בתים, התוצאות של העבודה, יכולות להתגלגל לידיים של אדריכל או מעצב, אשר צריכים ליצור תכנית ברורה לעיצוב הבית במקרה של שיפוץ.

לעיתים, תשריט בית משותף אותו יוצר מודד בתים, עובר לידיים של הרשות המוניציפלית, לצורך תצ"ר איחוד או חלוקת בית משותף. יש מי שמבקשים סיוע של מודד מוסמך לבתים בשביל להעביר את הנתונים  לעירייה בשביל להתווכח על גובה תשלומי הארנונה ויש גם את אלו, שרוצים למכור את הבית וצריכים להביא את הנתונים המלאים, הנוגעים לשטח הבית.

מודד בתים משתמש בכלים מגוונים. סרגל מיוחד, פלס, מצפן, מכשירי לייזר ועוד. בשביל להיות מודד בתים מנוסה, עליך לעבור דרך ארוכה ובעיקר, הכשרה מקיפה, על מנת שהתוצאות יהיו טובות דיין. אסור לזלזל בעבודה של מודד בתים, פעמים רבות, אפילו סטיה קלה או מדידה לא מדויקת, יכולות להוביל לנזקים אדירים.

מה נכלל בתוך העבודה של מודד בתים?

תהליך העבודה של מודד בתים מנוסה, מתחיל, כמובן, מהקריאה שלכם. בתור הלקוחות, אתם צריכים לפנות לקבלת שירות של מדידת בית ואם אתם רוצים לשמוע לנו, תמיד טוב לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. הרבה פעמים, יש נטייה, להשאיר את העבודה ואת הבירוקרטיה לשלב מאוחר יותר.

אבל, גם אם אתם רוצים לטפל בתשלום הארנונה ולבצע מדידת נכס לצורך ארנונה וגם אם אתם רוצים להבין מה הנתונים אומרים לגבי שטח הבית שלכם, שלא נדבר על מקרים אחרים בהם מדידת בתים נועדה עבור שיפוצים ומדידה להיתר בניה, בדרך כלל טוב לפנות מוקדם לאיש מקצוע, כדי שתוכלו לקדם תהליכים במהירות רבה יותר.

בהמשך, מודד בתים מבצע את המדידה, על פי הצרכים שלכם ותוך התייחסות לגודל הבית, שכן, מטבע הדברים, יש פער בין מדידות בתים בעיר ובין עבודה של מודד בתים בבית פרטי. בסוף, מודד בתים ממלא תשריט מדויק וחותם אותו באופן רשמי. מסמך שהפיק מודד בתים מוסמך, יכול לשמש אתכם בבית משפט במידת הצורך ועבור כל עניין אחר.

מודד בתים מוסמך
מודד בתים מוסמך

למה כדאי להזמין מודד מוסמך בכל מקרה?

יכול להיות שאין לכם שום בעיה עם הארנונה ואתם ממש לא חושבים להתחיל בתהליך שיפוץ בקרוב. אבל, אם אתם מתייחסים לבית בתור נכס נדל"ני להשקעה, תמיד כדאי להביא מודד דירות מוסמך. למה? כי מודד דירות מוסמך יביא לכם מסמכים שיכולים להוכיח, בצורה רישמית, כי כל הפרטים שמסרתם על שטח הנכס, נכונים ומדויקים.

הרבה פעמים, בניסיון למכור בית תיתקלו במי שרוצים עדות כתובה של מודד דירות מוסמך לנתונים. הכי נוח זה להכין את המסמכים הללו מראש.

כמה עולה מודד לבית פרטי?

מחיר מדידת בית, משתנה מפעם לפעם, בהתאם לנתונים, מה שבסופו של דבר, משפיע גם על המחיר אותו תשלמו עבור העבודה. בדרך כלל, מחיר של מדידת בתים הוא משהו בטווח שבין 1,500-4,500 שקלים ואולי אף יותר.

חשוב לזכור, אם אנחנו מדברים על מדידות בתים עבור מדידת בית לפני שיפוץ, למשל, בדרך כלל העבודה תיעשה בכמה שלבים, לפני השיפוץ ולאחריו, כדי שיהיו בידיכם הנתונים המלאים על מצב הנכס כיום, מה שכמובן, מתבטא במחיר.

מדידת בית מחיר הוגן
מדידת בית מחיר הוגן

המחיר נקבע לרוב ע"פ גודל הבית במ"ר

במקרים אחרים, מחיר מדידת בתים גדולים עולה יותר, פשוט כי על מנת לבצע את העבודה, יש להזמין כמה מודדים שונים וכן הלאה. בדרך כלל, מחיר מודד מוסמך שאפשר לקבל אצל חברת מדידות, יהיה משתלם יותר, תמורת עבודה רצינית ומדויקת יותר.

אל תשכחו, משום שלתהליך מדידה לבית יש כל כך הרבה השלכות, תמיד עדיף להשקיע עוד כמה שקלים ולקבל שירות מצויין, מאשר למצוא את עצמכם משלמים את הטעות שעשה המודד, בתחילת הדרך.

מי נחשבים מודדים מוסמכים?

לא כל אחד יכול להיות מודד מוסמך, כזה שיכול להשפיע ולהיות מודד בתים לארנונה. כדי להיות מי שיש לו את הכלים לתת גושפנקא שבכוחה להשפיע על מצב העניינים מבחינה משפטית או לאורך משא ומתן בנוגע לערך הנכס, על המודד לעבור הכשרה ארוכה ושורה של מבחנים, בסופם, ניתן לו הרישיון מטעם משרד העבודה ומשרד השיכון. אם אתם רוצים להיות בטוחים ולבחור מודד בתים מוסמך, כדאי לבדוק האם שמו של המודד מופיע באתר האינטרנט הממשלתי.

מדידת בתים
מדידת בתים

מדידת בית היא משהו שצריך לקחת ברצינות

כמו שאתם כבר וודאי מבינים, עבודה של מדידת בית, היא מה שיכול להשליך על תחומים רבים ולא כדאי לזלזל בו. בדיוק בגלל זה אנחנו מפצירים בכם, לבחור נכון, את אנשי המקצוע המתאימים ולא לוותר על שירות מעולה. כדי שהתוצאות יהיו בהתאם.

חברת 'מודדים אקספרס' תמיד לשירותכם

רוצים להזמין מדידת בית עוד היום? חברתנו תשמח לעמוד לצידכם בכל שירותי המדידה הקיימים. כאמור, חמש עשרה שנות ניסיון הן משהו שאי אפשר להחליף. נשמח להגיע אליכם במהירות ולראות מה אנחנו יכולים לעשות למענכם.

5/5 - (21 דירוגים)

שאלה נפלאה! אנו מבצעים את כל סוגי המדידות:

  • מדידות ארנונה
  • מדידות להיתר בניה
  • מדידות קרקע
  • מדידות פנים
  • רישום פרצלציה
  • תשריט בית משותף
  • תצ"ר ועוד…

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר 077-8043050 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

בהחלט כן! אנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ. לרשותינו מס' מודדים מוסמכים מטעם המרכז למיפוי ישראל ובעלי רישיון בתחום, כך שתקבלו את המענה המקצועי ביותר.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.