מודדים אקספרס

מודד דירות

זה לא משנה אם אתם רוצים לצאת לתהליך של שיפוץ, אם אתם רוצים לבנות נכס נדל"ני מההתחלה או שאתם צריכים לפתור עניין משפטי בנוגע לארנונה אותה אתם משלמים. מודד דירות לביצוע מדידת דירה, הוא בעל המקצוע שאתם צריכים. חברת 'מודדים אקספרס', מעסיקים מודדים מוסמכים בכל רחבי הארץ למדידת דירות.

מתי נדרש להיעזר בשירות של מודד דירה מוסמך?

התפקיד של מודד דירה, כשמו כן הוא, למדוד את שטח הדירה במדויק. יש כמה מקרים בהם מודד דירה מוסמך יכול לתת מענה. כדי להיות שם עבורכם. בין היתר, תוכלו להזמין מדידת דירה בשביל צרכים שונים, לקבל במהירות, את הפרטים המלאים ואת מפת המדידות המדויקת, זו שתעזור לכם להמשיך הלאה ולעשות את כל מה שאתם רוצים ויכולים לעשות. מחפשים משרד מדידות? זה הזמן שלכם להרים טלפון.

עבור כל שיפוץ של נכס יש צורך במדידת דירה קודם התהליך

אנחנו עוד נדבר על שיפוצים שיש בהם יותר מאשר שיפוץ מינימלי, אלא מדובר על פרויקט שצריך לקבל את המידות המדויקות של הדירה בשביל להתחיל בתהליך העיצוב והשיפוץ. אבל, כעת, אנחנו רוצים לדבר על מקרים 'פשוטים' כביכול.

גם במקרים כאלו, כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, אתם חייבים להזמין מודד דירה. למה? כי זה יוצר תכנית מדידה מדויקת, לפיו האדריכל או המעצב, יכולים לעבוד. מספיקה טעות קטנה, כדי שכל הפרויקט ירד לטמיון.

מודד דירה מוסמך יכול לתת מענה לבעיה משפטית בנוגע לתשלומי ארנונה

לא משנה אם מדובר על בית פרטי או על בית עסק, ארנונה היא מס שיוצא מהכיס שלכם. הרבה פעמים, אחרי מדידת דירה פשוטה למדי, תגלו כי אתם משלמים הרבה יותר כסף ממה שאתם צריכים לשלם בפועל. אחרי שתגישו את המסמכים הרלוונטיים, החתומים על ידי מודד מוסמך, תוכלו לטעון להחזר כספי ולשינוי המדיניות בעירייה או ברשות המוניציפלית.

בהמשך, גם העירייה תשלח מטעמה, מודד מוסמך לדירה לביצוע מדידת נכסים לצורך ארנונה, אבל לא תוכלו להתחיל בתהליך, בלי לקרוא לבעל מקצוע ראשונים, בעצמכם.

מודד דירות
מודד דירות

מודד דירה הוא בעל מקצוע קריטי עבור קבלת היתר בניה

כל מי שרוצה לעשות שיפוץ בקנה מידה רחב או לבנות לכתחילה, מבנה זה או אחר, חייב לספק לרשות המוניציפלית שורה ארוכה של מסמכים שונים. בין היתר, 'גרמושקה' ומפה מצבית טופוגרפית, היא תכנית המתאר של פני השטח וגודלו, שעל בסיסה מאשרים או לא מאשרים את תכנית הבניה.

רק מודד דירות מוסמך רשאי לבצע מדידה להיתר בניה. כך שאם אתם יוצאים לפרויקט גדול, מדובר על בעל מקצוע שאתם לא יכולים לוותר עליו.

מדידת דירה לפי חוק המכר

כמו שאתם וודאי כבר מבינים, עבודה של מדידת דירה, נוגעת גם לכל הקשור ברכישה ומכירה של נכס נדל"ני. כלומר, מודד לבית פרטי, לא פעם משפיע על העסקה. לאורך השנים, היו פערים, בין האופן בו אנשים שונים העריכו את שטח הדירה. היו קבלנים, שבגלל שיקולים כלכליים, טענו כי שטח הבית גדול יותר, אחרי שהוסיפו את המרחבים המשותפים בבניין, כמו חניה או מחסן או בשל הוספה של מרפסת השירות.

היום, אחרי הרפורמה, מדידה לפי חוק מכר היא מדידה של שטח הדירה עצמה בלבד, כלומר, שטח הפנים של הדירה, מדלת ועד קיר. יש שמוסיפים, בנפרד, נתונים לגבי שטח מרפסת, מרפסת שירות, מחסן וכיוצא באלו.

בכל אופן, אנחנו, חברת 'מודדים אקספרס', תמיד עושים הכל כדי לערוך מדידת שטח דירה על פי ההנחיות של משרד הבינוי והשיכון, כדי שתוכלו לערוך את המשא ומתן בלי חשש.

איך מתבצעת עבודה של מודד דירות מוסמך?

ראשית, מודד דירות מוסמך מקבל פניה מהלקוח, במקרה הזה, מכם ומגיע עם כל הציוד הדרוש כדי להתחיל בעבודה. מטבע הדברים, קיימים פערים, בין סוגים שונים של דירות. בגדול, הכלים המקצועיים בהם נעזר מודד פנים אלו, סרגל, מצפן ולעיתים, לייזרים מיוחדים.

כל אלו אמורים לספק את הנתונים שיאפשרו לאותו מודד דירות מוסמך, להתחיל בהכנת תכנית המדידה. בסוף, עם תום העבודה, תקבלו את הפרטים המלאים, רשומים בצורה מסודרת, שחור על גבי לבן. מודד דירות מוסמך יחתום על המסמכים, כדי שאיש לא יפקפק בכך שמדובר על עבודה של בעל מקצוע רשמי.

האם כל אחד יכול להיות מודד דירות מוסמך?

כמו שאפשר לראות, מודד בתים מוסמך הוא לא רק מי שמגיע עם סרגל ואומר מה גודל השטח, אלא מדובר על מי שיש לו תפקיד מקצועי שהשלכות תפקידו יכולות להתגלגל לבירור משפטי. לכן, רק מי שעברו את ההכשרה המתאימה, יכולים לשמש בתור מודדים מוסמכים.

אם אתם חוששים ורוצים ללכת על הצד הבטוח, תוכלו למצוא באתר הרשמי, של ממשלת ישראל, רשימה של מודדי דירות מוסמכים, להם האישורים המתאימים לביצוע העבודה.

מדידת דירה מחיר זול
מדידת דירה מחיר זול

העלות והמחיר למדידת דירה

עבודה של מודד דירות מוסמך, הכוללת את תהליך המדידה ולאחר מכן, את מפת המדידה, נעה בין 1,500-4,500 ₪ בערך. מחיר עבודה של מודד דירות מוסמך, נובעת בין היתר, מהשאלה, כמה מורכבת העבודה, האם הנכס אותו מודדים הוא נכס גדול או קטן, כמה אנשי צוות צריך לשלוח משרד מדידות כדי לעשות עבודה טובה, יעילה ומהירה וכן הלאה.

מטבע הדברים, משרד מדידות, יכול להציע מחירים אטרקטיביים יותר עבור עבודה של מודדי דירות מוסמכים. אבל, קחו בחשבון כי לא תמיד מודד מוסמך מחיר הזול ביותר הוא זה שצריך להשפיע על הבחירה שלכם. הרי כמו שאמרנו, העבודה של מודד דירות מוסמך, היא משהו שיש לו השלכות ארוכות טווח.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה מקצועית ומדויקת, תמיד טוב יותר לבחור באנשים הנכונים לביצוע המשימה.

אל תתמהמהו, הזמינו מודד דירות מוסמך מוקדם ככל הניתן

אם אתם רוצים להתחיל בתהליך בניה, אתם עוד תגלו כי מדובר על אתגר בירוקרטי מורכב. הדרך הטובה ביותר לצלוח את המשימות הרבות היא פשוט, להתחיל. משום שעבודה של מודד דירות מוסמך היא בכל מקרה משהו שאתם תדרשו לו בשלב מסוים, תמיד כדאי פשוט להזמין את בעל המקצוע ולצאת לדרך.

מודדים אקספרס – החברה המובילה למדידת דירות

אם אתם מחפשים שירות של מודדי דירות מוסמכים, רוצים ליהנות מעבודה מצוינת במחירים משתלמים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו פועלים כבר חמש עשרה שנים בתחום, מקפידים על שימוש בכלי מדידה מתקדמים ומגייסים אנשי מקצוע מעולים בהחלט. הזמינו עכשיו.

5/5 - (18 דירוגים)

שאלה נפלאה! אנו מבצעים את כל סוגי המדידות:

  • מדידות ארנונה
  • מדידות להיתר בניה
  • מדידות קרקע
  • מדידות פנים
  • רישום פרצלציה
  • תשריט בית משותף
  • תצ"ר ועוד…

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר 077-8043050 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

בהחלט כן! אנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ. לרשותינו מס' מודדים מוסמכים מטעם המרכז למיפוי ישראל ובעלי רישיון בתחום, כך שתקבלו את המענה המקצועי ביותר.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.