מודדים אקספרס

מודד פנים

אם אתם מחפשים מודד פנים לתהליך שיפוצים, למדידת פנים לבית או עסק לפני שיפוץ על הנתונים שנמצאים בעירייה בנוגע לתשלום הארנונה שלכם, הגעתם למקום הנכון. מודד פנים הוא מי שיכול לתת לכם את הנתונים שחסרים לכם על מנת שתוכלו להמשיך ולקבל את המגיע לכם.

העבודה של מודד פנים

באם אנחנו מדברים על תשלום הארנונה או פשוט, להמשיך בתכנית השיפוצים עליה אתם חולמים כבר תקופה ארוכה. אמנם מדובר על שני תחומים אותם אנחנו שמים כעת תחת כפיפה אחת, אבל האמת היא כי בכל אחד משני המקרים העבודה של מודד פנים שונה באופן דרמטי. על העבודה של מודד פנים ועל ההכשרה שלו, אנחנו נדבר בהרחבה במאמר הבא.

מחפשים מודד פנים? חברת 'מודדים אקספרס' ישמחו לעזור

מודדים אקספרס זו חברה שעובדת כבר 15 שנים בניסיון לספק לכל לקוח את המענה לו הוא זקוק בצורה הטובה ביותר. העבודה של מודדים אקספרס מתמקדת במתן סיוע, באמצעים מתקדמים, ללקוחות פרטיים ולעסקים. אם אתם מחפשים מודד דירות מוסמך ומקצועי, שייתן לכם את המענה המקיף ביותר, מתחילתו של פרויקט ועד לסופו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים.

מתי נצטרך סיוע של מודד פנים מנוסה?

מודד פנים הוא לא איש מקצוע מוכר כמו אחרים בענף הבניה. אבל זה לא אומר שהעבודה שלו היא פחות חשובה, לעיתים האמת הפוכה לחלוטין. מודד מוסמך הוא מי שכדי לתת את המענה הטוב ביותר, צריך לעבור הכשרה הכוללת ארבע שנים של לימודי הנדסה גאודזית, לימודי הנדסה שעוסקים במיקום של נקודה על פני כדור הארץ.

לאחר מכן עובר מודד פנים מוסמך הכשרה מעשית של שנתיים עד לקבלת הסמכה. מודד פנים הוא בדרך כלל לא רק מודד פנים. אבל בתוך התחום הזה, מדובר על מי שנעזרים בו בשני מקרים:

כאשר רוצים לבצע מדידת דירות כדי לערער על סכום הארנונה אותו יש לשלם

ארנונה היא מההוצאות השוטפות של כל בית בישראל. כולנו מכירים היטב את האתגרים שנכללים בניסיון לחיות כאן, במדינה הזו בכבוד. מדובר על מדינה לא זולה, לא פשוטה במידה רבה. תשלום הארנונה נגזר כתוצאה של גודל הנכס והמיקום שלו. בדרך כלל, ניתן להוריד את המחיר של הארנונה לאחר הוכחה כי שטח הנכס קטן יותר מהרשום בעירייה. מודד פנים הוא איש המקצוע בו אתם יכולים להיעזר לצורך כך.

מודד פנים מבצע מדידות לפני שיפוץ

מדידת בית לפני שיפוץ זו פעולה הכרחית. הרי כאשר מבצעים שיפוץ לבית, יש לבצע תוכנית תכנון מקיפה, שתכלול את כל הפרטים שעתידים להופיע בבית בסופו של דבר. אל תשכחו כי מדובר, לפני היצירתיות שמתבטאת בתהליך שיפוץ ולפני הכל, בסופו של דבר, בבניה הנדסית. על מנת שהקונסטרוקציה תעמוד כנדרש, יש לברר מה המידות המדויקות של הנכס באמצעות מודד פנים.

מה כולל תהליך של הורדת מחיר הארנונה ומתי כדאי להזמין מודד?

מודד פנים הרבה פעמים מבצע מדידות נכס לצורך תשלום ארנונה. כאשר שואלים אותנו מתי להזמין חברת מדידות לצורך כך, אנחנו אומרים את דעתנו, היא שבכל מקרה, כל אחד, צריך להזמין מודד פנים לביצוע של מדידות פנים, משום שבסופו של דבר, תשלומי הארנונה אולי נמוכים בכל חודש, אבל לאורך זמן, מדובר על אלפי ומאות אלפי שקלים שיוצאים מהכיס שלכם בכל חודש מחדש. מודד פנים יכול, בקלות רבה, להוריד את המחיר אותו אתם צריכים לשלם עבור הארנונה, כך שאין סיבה לא לבקש שירות מהסוג הזה.

התהליך מתחיל במדידה אותה מבצע איש מקצוע מטעמכם ולאחר מכן הגשה של הערעור לעירייה או לרשות המוניציפלית במידה ובאמת נמצא פער בנתונים של המודד בו בחרתם ובין הנתונים של העירייה. לאחר מכן יגיע נציג של העירייה לבצע את המדידה. בסופו של דבר, הפסיקה של העירייה היא זו שתקבע מה גודל השטח. אבל לכם תמיד יש את הזכות לערער. זיכרו כי לא פעם, יש טעויות בנציגים של העירייה שלא בהכרח פועלים לטובתכם. אם אתם רואים שהטעות חוזרת, אתם יכולים לפנות לעורך דין מהתחום שיעזור לכם להתגבר על המהמורה המשפטית הזו.

מדידת פנים לבית לפני שיפוץ

כאשר אנחנו מדברים על העבודה של מודד פנים בכל הנוגע לתחום השיפוצים, אנחנו מדברים על שני מקרים בהם אנחנו צריכים מודד פנים. במקרה הראשון העבודה של מודד פנים היא לבצע מדידות אדריכליות כדי לתת נתונים ברורים לגבי השטח. זאת כדי שאדריכל יוכל לתת תוכנית בניה רלוונטית, מה שהוא מאוד חשוב כאשר מדובר על תהליך בו יש לקבל, בנוסף, היתרי בניה להמשך העבודה.

כאשר מדובר על מדידה של נכס לצורך שיפוצים אנחנו מדברים על מדידה שנראית אחרת ממקום למקום. שהרי מדידה של בניין מגורים היא שונה, מטבע הדברים, מתהליך מדידה של בית פרטי וכן הלאה. מה שחשוב לזכור הוא שגם כאן חשוב להקפיד ולבחור מודד מוסמך שיש לו את הכלים לנתח את התוצאות המובאות במכשירים לכדי מתן תרשים מדויק של מידות השטח עבור תהליך בניה טוב ואפקטיבי. במידה רבה המדידה שמתבצעת כעת תכריע האם תהליך העבודה יהיה פשוט וקל או מלא תקלות, בגלל ליקוי מהותי בבסיס הבניה.

תהליך המדידה של מודד בתים יכול לערוך בין כמה שעות בודדות, במקרה של שיפוץ קל, במקרים אחרים העבודה של מודד פנים תערך גם כמה ימים, אם מדובר על תהליך בניה מורכב במיוחד. המידע שמוסר מודד פנים תקף לחצי שנה לכל היותר במידה ומדובר על פרויקט הדורש אישורי בניה, קחו זאת לתשומת ליבכם.

תעריף ומחירון מדידות – איך המחיר נקבע?

אולי נתחיל בלומר כי כולם מחפשים מודד מוסמך זול, אבל זכרו כי לא מדובר על עבודה שיש לה רק משמעות בירוקרטית ולא רלוונטית. מדובר על פעולה שיש בה כדי להשפיע על תהליך הבניה כולו ועל המחיר אותו תשלמו על הארנונה, כך שלא כדאי להקל ראש ולבחור איש מקצוע לא מהימן.

מה שאנחנו כן יכולים להגיד, מהצד השני, הוא שבכל זאת אפשר למצוא מדידות פנים מחיר משתלם. במידה ומדובר על מדידה בודדת, המיועדת לתשלום ארנונה וכיוצא באלו, אפשר לבצע את העבודה במחיר של 1000-1500 ₪, תלוי בגודל השטח.

במידה ומדובר על תהליך עבודה מורכב יותר עבור שיפוץ רציני, מה שבמקרים מסוימים עלול להוביל אתכם לבקש כמה מדידות, אז המחירים כבר עולים בצורה משמעותית למשהו כמו 3000 ₪. כמובן שכל מקרה לגופו והרבה פעמים אפשר ליצור חבילות משתלמות יותר בצורה כזו או אחרת.

מודדים אקספרס – חברת מדידות פנים בפריסה ארצית

מחפשים מודד פנים מקצועי ומנוסה? הצוות של 'מודדים אקספרס' ישמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את המידע המקצועי הדרוש לכם. במכשירים בהם אנחנו משתמשים תוכלו למצוא רחפנים מיוחדים, מכשירי מדידה באמצעות לייזר ועוד. בזכות חמש עשרה שנים של ניסיון בתחום, בשיתוף עם אותם כלים מתקדמים, אנחנו נותנים שירותי מדידה מדויקים למאות ולאלפי לקוחות מרוצים בישראל.

 

5/5 - (14 דירוגים)

שאלה נפלאה! אנו מבצעים את כל סוגי המדידות:

  • מדידות ארנונה
  • מדידות להיתר בניה
  • מדידות קרקע
  • מדידות פנים
  • רישום פרצלציה
  • תשריט בית משותף
  • תצ"ר ועוד…

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר 077-8043050 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

בהחלט כן! אנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ. לרשותינו מס' מודדים מוסמכים מטעם המרכז למיפוי ישראל ובעלי רישיון בתחום, כך שתקבלו את המענה המקצועי ביותר.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.